Hakkımızda

Dünya üzerinde şanslı olan sadece 1 Milyon insanın olduğu rivayet edilir. Sebebi şans ise sevdikleri işi yapıyor olmaları.

Tam da bu noktada altını çizerek söyleyebiliriz ki, şirketimizin kurucusu Hakan Yıldırım da işte bu 1 Milyonun içinde. Yapılan iş her ne ise ve sevilerek yapılırsa en iyi ürünün ortaya çıkacağına inandığını ifade eden kurucumuz, şimdiye kadar yaptığı her işi küçük/ büyük diye ayırmamış ve aşk ile yapmış, bunun neticesinde de büyük başarının geldiğine inanmış.

2003 yılında Gazetecilik sevdası ile başlayan Medya yolculuğu Televizyon Gazeteciliği ile devam etmiş, geçen her yıl yelpazeye yeni bir perde eklenmiş ve HYM ( Hakan Yıldırım Medya) dünyaya gelmiştir.

 “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti benim hayatımın dönüm noktasıdır” diyen Hakan Yıldırım, Medya adımını attığı KKTC’de Gazetecilik, TV Gazeteciliği, Metin yazarlığı, sunuculuk, Türkiye Ulusal Medya’nın ( ATV) KKTC temsilciliği gibi birçok alanda faaliyet göstermiş, şimdi de bu deneyimlerini paylaşmak için doğduğu topraklarda yine aynı isimle, HYM olarak Muğla’nın tam da merkezine tohum atmıştır. Bu tohumu yeşertip büyütmek için Türkiye’nin çeşitli yerlerinde oluşturulan ekiplerle kurumsal kimlik oluşturmak isteyen tüm kurum kuruluşa hizmet vermek için kolları sıvadı.

Bizler Hakan Yıldırım Medya olarak, “Vizyon” kelimesine önem veren her kurum kuruluşa hizmet vermek için buradayız.

Hizmetlerimizi görmek için lütfen “HİZMETLERİMİZ” linkini tıklayın.

Güzel Günler…


Whatsapp Destek

Hakan Yıldırım

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?